Potrzebujesz pieczątki?

Dlaczego nie stworzysz jej sam(a)? Skorzystaj z naszego intuicyjnego kreatora i stwórz pieczątkę w 5 minut!

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Oferujemy bogatą gamę pieczątek firmowych, imiennych, urzędowych, szkolnych, suchych pieczęci, stempli okolicznościowych dla firm z miasta Jarocin. Wybierz i stwórz pieczęć szybciej niż myślisz! Masz starą pieczątkę? U nas zamówisz również nowe gumki do pieczątek.

Po co mi pieczątka?

Bez względu na to jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz Twoja firma potrzebuje pieczątki! To właśnie ona jest bardzo przydatna, przy wystawianiu wniosków, faktur, regulaminów, ogłoszeń i innych niezbędnych dokumentów.

Stempel samotuszujący jest też popularnym gadżetem promocyjnym. Wiele placówek usługowych w województwie wielkopolskim wykorzystuje je do podbijania kart rabatowych. Za pomocą pieczątki wycinanej laserowo, możesz zwiększyć zaangażowanie klientów i wyprzedzić inne firmy z gminy Jarocin!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko precyzyjnie wykonane gumki do pieczątek, ale także wkłady tuszujące, tusze i części zamienne, dzięki czemu Twoja pieczątka będzie dokładnie odciskać Twój projekt.

Potrzebujesz czegoś więcej niż zwykły automat? Oferujemy pieczęci imienne, tabelaryczne, stemple do mydlarstwa, kieszonkowe, dla dzieci, dla lekarzy, do firmy, a także jakąkolwiek inną. Już dziś skorzystaj z naszego kreatora i zaprojektuj pieczęć o jakiej marzysz!

Dlaczego warto kupić u nas?

Gwarancja jakości

Korzystamy z renomowanych, markowych automatów oraz materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie gumki wycinamy za pomocą precyzyjnego lasera CO2, dzięki czemu gwarantujemy dokładne odbitki!

Wysyłka już w 30 minut!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie wielkopolskim. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tego samego dnia, nawet w 45 minut!

Twoja pieczątka w Jarocinie w 24h.

Nasze pieczątki wysyłamy rzetelną firmą kurierską. Dzięki temu Twoje zamówienie dotrze do Ciebie do 48h!

Zostańmy w kontakcie!