Potrzebujesz pieczątki?

Dlaczego nie stworzysz jej sam(a)? Skorzystaj z naszego bezpłatnego kreatora i zamów pieczątkę w 5 minut!

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Oferujemy szeroką gamę pieczątek firmowych, imiennych, urzędowych, lekarskich, podpisowych, stempli okolicznościowych dla firm z miasta Trzemeszno. Wybierz i stwórz pieczęć szybciej niż myślisz! Masz starą pieczątkę? W naszym sklepie zamówisz również same gumki do pieczątek.

Po co mi pieczątka?

Bez względu na to jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz Twoja firma potrzebuje pieczątki! To właśnie ona jest bardzo pomocna, przy podpisywaniu wniosków, deklaracji, przetargów, listów i innych wymaganych dokumentów.

Stempel samotuszujący jest też popularnym gadżetem promocyjnym. Wiele lokali gastronomicznych w województwie wielkopolskim wykorzystuje je do podbijania kart benefitowych. Za pomocą pieczątki grawerowanej laserowo, możesz zwiększyć lojalność konsumentów i wyprzedzić inne firmy z gminy Trzemeszno!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko precyzyjnie wykonane gumki do pieczątek, ale także wkłady tuszujące, tusze i części zamienne, dzięki czemu Twój automat będzie idealnie odbijać Twój projekt.

Potrzebujesz czegoś więcej niż tradycyjny automat? Oferujemy pieczęci imienne, tabelaryczne, stemple do ceramiki, kieszonkowe, dla dzieci, dla lekarzy, do firmy, a także jakąkolwiek inną. Już dziś wypróbuj nasz kreator i zaprojektuj pieczęć o jakiej marzysz!

Dlaczego warto kupić u nas?

Gwarancja profesjonalizmu

Korzystamy z najpopularniejszych, oryginalnych automatów oraz materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie gumki wycinamy za pomocą precyzyjnego lasera CO2, dzięki czemu gwarantujemy dokładne odbitki!

Wysyłka już w 30 minut!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie wielkopolskim. Twoje zamówienie zostanie przygotowane tego samego dnia, nawet w 20 minut!

Twoja pieczątka w Trzemesznie w 24h.

Nasze pieczątki wysyłamy sprawdzoną firmą kurierską. Dzięki temu Twoja paczka dotrze do Ciebie do 48h!

Zostańmy w kontakcie!