Potrzebujesz pieczątki?

Dlaczego nie zaprojektujesz jej sam(a)? Skorzystaj z naszego prostego kreatora i zamów pieczątkę w 5 minut!

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Oferujemy szeroką gamę pieczątek firmowych, imiennych, urzędowych, szkolnych, podpisowych, stempli okolicznościowych dla firm z miasta Żarów. Wybierz i stwórz pieczęć szybciej niż myślisz! Masz starą pieczątkę? W naszym sklepie zamówisz również nowe gumki do pieczątek.

Po co mi pieczątka?

Bez względu na to jaką formę działalności gospodarczej prowadzisz Twoja firma potrzebuje pieczątki! To właśnie ona jest bardzo przydatna, przy wystawianiu wniosków, faktur, regulaminów, ogłoszeń i innych wymaganych dokumentów.

Stempel samotuszujący jest też popularnym gadżetem promocyjnym. Wiele obiektów gastronomicznych w województwie dolnośląskim wykorzystuje je do podbijania kart stałego klienta. Za pomocą pieczątki wycinanej laserowo, możesz zwiększyć zaangażowanie konsumentów i wyprzedzić inne firmy z gminy Żarów!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko precyzyjnie wykonane gumki do pieczątek, ale także wkłady tuszujące, tusze i części zamienne, dzięki czemu Twoja pieczątka będzie dokładnie odciskać Twój projekt.

Potrzebujesz czegoś więcej niż tradycyjny automat? Oferujemy pieczęci imienne, datowniki, stemple do ceramiki, podręczne, dla dzieci, dla lekarzy, do biura, a także jakąkolwiek inną. Już dziś wypróbuj nasz kreator i zamów pieczątkę o jakiej marzysz!

Dlaczego warto kupić u nas?

Gwarancja profesjonalizmu

Korzystamy z renomowanych, oryginalnych automatów oraz materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie gumki wycinamy za pomocą precyzyjnego lasera CO2, dzięki czemu gwarantujemy dokładne odbitki!

Wysyłka nawet w godzinę!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie dolnośląskim. Twoje zamówienie zostanie wykonane tego samego dnia, nawet w 45 minut!

Twoja pieczątka w Żarowie w 24h.

Nasze stemple wysyłamy rzetelną firmą kurierską. Dzięki temu Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w mgnieniu oka!

Zostańmy w kontakcie!